Drugoligowa Pogoń Siedlce sprawdziła w sparingu formę KS Legionovii KZB Legionowo.

logo_legionovia-600x360-1

Piłkarze KS Legionovii KZB Legionowo w sobotę 23 lutego zremisowali 2:2 na stadionie II ligowej Pogoni Siedlce w kolejnym sparingu przygotowującym ich do reszty sezonu.

Piłkarze Pogoni Siedlce zajmujący obecnie 14. miejsce w drugiej lidze, w sobotę podejmowali KS Legionovie KZB Legionowo. Mecz rozpoczął się lepiej dla gospodarzy, którzy w 22. minucie objęli prowadzenie i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. Zespół z Legionowa wyrównał już w pierwszej minucie drugiej połowy, a autorem gola był Karol Podliński. W 70. minucie po niefortunnej interwencji jednego z zawodników gospodarzy Legionovia wyszła na prowadzenia, i kiedy wydawało się, że goście wygrają tuż przed końcowym gwizdkiem Pogoń Siedlce wyrównała.

Pogoń Siedlce 2 – 2 Legionovo Legionovia
Strzelcy: Andrzej Rybski 22, Dominik Barciak 90 – Karol Podliński 46, Paweł Łydkowski 70 (s)

Legionovia: 1. Jakub Stefaniak (46, 12. Oliwer Wienczatek) – 2. Jakub Kabala (63, 24. Kacper Będzieszak), 4. Kacper Górski, 99. Daniel Choroś, 5. Sebastian Weremko (74, 17. Jakub Karabin) – 23. Filip Kowalczyk (55, 15. Kamil Wolski), 6. Konrad Zaklika (74, 27. Konrad Trzmiel), 18. Marcin Burkhardt, 19. Luka Janković (55, 14. Patryk Koziara), 9. Eryk Więdłocha – 10. Karol Podliński (63, 7. Patryk Paczuk).

Kolejny mecz sparingowy Legionovia Legionowo rozegra z Ząbkovią Ząbki 2 marca o godzinie 14:00 w Ząbkach.