Legionovia KZB Legionowo. Remis z Błonianką (galeria)

legionovia_29

Tak padła pierwsza bramka dla Legionovii (fot. GP/MM)

Kolejnym przeciwnikiem w fazie przygotowań do rundy jesiennej sezonu 2018/2019 była Błonianka Błonie. Zespół ten w zeszłym sezonie zajął 8 miejsce w IV Lidze w Grupie Mazowieckiej (południe).

30 stopni w cieniu to na pewno nie jest temperatura, w której chce się rozgrywać spotkanie testowe. Upał, który od kilku dni daje się we znaki wszystkim, i we środowe popołudnie nie odpuszczał.

Po jednej bramce z obu stron

Gospodarze objęli prowadzenie w pierwszych minutach spotkania. Na listę strzelców wpisał się Eryk Więdłocha. Przyjął piłkę w polu karnym, mając tylko przed sobą golkipera gości, przytomnym uderzeniem trafił do siatki rywali. Błonianka jednak wyrównała i po 45 minutach było 1:1.

Piotr Krawczyk dał remis

W drugiej części gry niespodziewanie na prowadzenie wyszła drużyna z Błonia. Bramkarz Legionovii, Oskar Wienczatek, dał się zaskoczyć rywalowi i dostał piłkę za tzw. kołnierz. Do wyrównania doprowadził skuteczny w ostatnim czasie Piotr Krawczyk.

Legionovia KZB Legionowo – Błonianka Błonie 2:2 (1:1)

Strzelcy dla Legionovii: Eryk Więdłocha, Piotr Krawczyk.

Legionovia KZB Legionowo (1 połowa): Stefaniak – Będzieszak, Górski, Choroś, Lewandowski, Zaklika, Janković, Więdłocha, Mazurek, Paczuk, Wolski.

Legionovia KZB Legionowo (2 połowa): Wienczatek – Rusek, Roguski, Weremko, ZAWODNIK TESTOWANY, Cynt, Karabin, Wolski (60’ Więdłocha), Krawczyk, Gołębiewski, Mazurek, (60’ Zaklika).