Legionovia Legionowo. Porażka na zgrupowaniu

Legionovia

Zespół Legionovii Legionowo na sezon 2014/2015 (fot. GP/mk)

Legionovia Legionowo przegrała we wtorek (03.02) na obozie w Turcji z FC Agzepes 1:2. Bramkę dla Legionovii strzelił Szymon Lewicki.

Na początku spotkania legionowianie przejęli inicjatywę. Wiele wskazywało na to, że to Legionovia zejdzie z murawy zwycięsko. Już od 5 minuty na listę strzelców wpisał się Szymon Lewicki i zanosiło się na niespodziankę we wtorkowym spotkaniu. Legionowianie atakowali, lecz goście przejęli inicjatywę. Kazachowie wykorzystali wiele atutów, które przesądziły o wyniku pierwszej połowy. W 43 minucie FC Agzepes zdobył bramkę wyrównującą i pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1.

Kolejna odsłona to ciągła dominacja drużyny z Kazachstanu. Trener Robert Pevnik jak w ostatnich sparingach, dokonał wiele roszad w składzie i praktycznie wstawił drugi zespół, lecz został jedynie Odunka z graczy, którzy grali w pierwszej połowie. Legionowianie musieli przestawić się na grę z kontrataku. Kazachowie naciskali i w 60 minucie strzelili bramkę, która dała im prowadzenie. Podopieczni Roberta Pevnika walczyli do ostatnich minut, lecz nie udało się doprowadzić do remisu. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:2.