Legionowo. Kolejne wzmocnienia KS Legionovii KZB Legionowo i ostatni sparing przed nowym sezonem

ks-legionovia-legionowo

Klub Sportowy Legionovia, fot. KS Legionovia

Trzech nowych piłkarzy zakontraktował klub KZB Legionovia przed startem nowego sezonu, dodatkowo kolejni piłkarze przedłużyli swoje kontrakty. W weekend odbył się również ostatni sparing KZB Legionovii z izraelskim zespołem Hapoel Kfar Saba.

Nowe twarze w KZB Legionovii

Zespół KS Legionvia KZB Legionowo cały czas intensywnie działa w okienku transferowym przed startem nowego sezonu w II Lidze. Tydzień temu klub podpisał umowy z napastnikiem Arkadiuszem Gajewskim (22 lata) i obrońcą Mateuszem Małkiem (21 lat). Parę dni temu poinformowano o ściągnięciu kolejnych trzech nowych piłkarzy. Nowym zawodnikiem KZB Legionovii został 26-letni pomocnik Adam Imiela, który w poprzednim sezonie występował w Broni Radom, dla której zdobył 11 bramek. Następnym zawodnikiem jest 19-letni obrońca Bartosz Gołaszewski. Wychowanek Jagiellonii Białystok w poprzednim sezonie występował w Mazurze Ełk, gdzie w 32 spotkaniach strzelił 2 bramki. Ostatnim wzmocnieniem KZB Legionovii jest 28-letni obrońca Piotr Maślanka. Doświadczony zawodnik w poprzednim sezonie występował w Polonii Warszawa, dla której w 32 spotkaniach strzelił 2 bramki. Dodatkowo klub poinformował o przedłużeniu kontraktów z Erykiem Więdłochą, Rafałem Zembrowskim i Kacprem Będzieszakiem.

Ostatni sparing przed II Ligą

Ostatni mecz sparingowy przed startem II Ligi KZB Legionvia rozegrała w sobotę (20 lipca br.) przed własną publicznością z izraelskim zespołem Hapoel Kfar Saba. Zespół z Legionowa przegrał z beniaminkiem izraelskiej najwyższej klasy rozgrywkowej 1:3. Mecz lepiej rozpoczął się dla gości, którzy już w 4 minucie objęli prowadzenie, następnie podwyższyli na 2:0 w 16 minucie. Piłkarze z Legionowa starali się jak najszybciej odpowiedzieć. Udało się to w 21 minucie za sprawą Patryka Koziary, który wykorzystał rzut karny. Wynikiem 1:2 zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej połowie gospodarze starali się doprowadzić do wyrównania, jednak to goście w 81 minucie podwyższyli na 1:3 i takim właśnie wynikiem zakończyło się to spotkanie. Start nowego sezonu II Ligi nastąpi 27 lipca o godz. 18, wtedy KZB Legionovia podejmie zespół Skra Częstochowa.