LTS Legionovia. Atenki bez szans z „Laleczkami”

lts-atena_73

Kolejne zwycięstwo juniorek LTS-u (fot. arch. GP/MM)

Kolejne spotkanie rozegrały juniorki LTS-u pod wodzą trenera Wojciecha Lalka. Tym razem nie dały szans Atenie Warszawa.

Pierwszy set to wysoka wygrana legionowianek 25:15. W drugim secie nie było już tak łatwo, bo trener całkowicie rotował składem, dając szansę wszystkim swoim podopiecznym (na przestrzeni całego meczu). W drugiej odsłonie pojedynku remisowo było do stanu 15:15. Tyle samo punktów gospodynie zdobyły w secie pierwszym. Jednak o tego momentu lepiej zaczęły radzić sobie legionowianki, które wygrały seta 25:20. Ostatni, jak się okazało, set miał podobny przebieg jak partia numer 2. Długo utrzymywał się remis – 13:13, by LTS odjechał niczym Pendolino i wygrał seta 25:19.

LTS Legionovia Legionowo – Atena Warszawa 3:0 (25:15, 25:20, 25:19)

LTS Legionovia Legionowo: Alicja Grabka, Natalia Nowak (k),  Aleksandra Rasińska, Julia Skowron, Katarzyna Niderla, Joanna Wrońska (l), Milena Paszyńska, Aleksandra Omelaniuk, Katarzyna Salamonik, Maria Krośkiewicz (l), Adrianna Wysocka, Barbara Zakościelna, Aleksandra Krzywańska, Katarzyna Jędrzejewska.