LTS Legionovia Legionowo. Bez problemów w Radomiu

lts-radomka

LTS pewnie wygrywa w Radomiu (fot. LTS)

Rozgrywki w młodzieżowych ligach nabierają tempa. Mecz za meczem w każdej grupie wiekowej, czasami wydaje się, że te młode zawodniczki nie schodzą z parkietów. Tym razem pierwsza drużyna juniorek wybrała się do Radomia.

Spotkanie w ramach I Ligi Juniorek nie był szczególnie udany dla gospodyń. Radomianki nie miały nic do powiedzenia z utytułowanym rywalem. W dwóch pierwszych setach podopieczne trenera Pawła Kowala pozwoliły Radomce zdobyć 26 punktów.

Pozwoliły na więcej w trzecim secie

LTS rozluźnił się w trzeciej partii. Tu miejscowe siatkarki były blisko wyrwania seta, ale w końcówce to legionowianki postawiły przysłowiową kropkę nad „i”, wygrywając 25:23.

MUKS Radomka Radom – LTS Legionovia Legionowo 0:3 (11:25, 16:25, 23:25)

LTS Legionovia Legionowo: Słotarska, Szczepańska, Drajer, Skórnóg, Parzydło, Kańska, Plaga, Woźniak, Warpechowska, Ciejka (L).