LTS Legionovia Legionowo. Ćwierćfinały zakończone!

LTS-Mazovia

Po fazie zasadniczej i ćwierćfinały bez straty seta! (fot. LTS)

Nie zwalniają tempa młodziczki LTS-u Legionovii Legionowo. Wczoraj wygrały na wyjeździe w Nadarzynie z tamtejszym GLKS-em w II Lidze Kadetek. Dziś zakończyły rozgrywki ćwierćfinałowe spotkaniem z Mazovią Warszawa.

Bez straty seta w sezonie zasadniczym. 10 wygranych spotkań – 30 punktów. Potem gry ćwierćfinałowe. 5 wygranych spotkań i przyszedł czas na ostatni mecz na tym etapie rozgrywek. LTS Legionovia Legionowo zagrał z Mazovią na wyjeździe.

Kolejne 3:0, czas na półfinały!

Piątkowe spotkanie w Warszawie zakończyło się wynikiem 3:0 dla legionowianek. Mecz trwał dokładnie 59 minut, a podopieczne trenera Pawła Kowala pozwoliły warszawiankom na zdobycie 40 punktów. Teraz czas na półfinały. LTS czeka na swojego przeciwnika.

Mazovia Warszawa – LTS Legionovia Legionowo 0:3 (14:25, 14:25, 12:25)

LTS Legionovia Legionowo: Dolecka, Szulc, Bednarz, Dąbrowska, Przybysz, Tylska, Papszun, Cieślik, Polak (L), Ciejka (L).