LTS Legionovia Legionowo. Finał Mistrzostw Polski Juniorek – Dzień 4

LTS

LTS Legionovia Legionowo (fot. LTS)

Kolejne wspaniałe wieści z Malborka! LTS Legionovia Legionowo po raz trzeci z rzędu zagra w finale Mistrzostw Polski Juniorek. W dzisiejszym meczu półfinałowym podopieczne trenera Wojciecha Lalka wygrały z gospodarzem turnieju Atomem Trefl 3:1.

Za nim doszło do spotkań i najwyższą stawkę, rozegrano spotkania o 7 i 5 miejsce w turnieju. Oto wyniki:

O 7 miejsce. BKS Stal Bielsko-Biała – San-Pajda Jarosław 0:3 (21:25, 19:25, 18:25)
O 5 miejsce. Impel Wrocław – MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (28:26, 25:19, 25:20)

To jest historyczny moment!!!

Czas półfinałów. Na pewno przed spotkaniem LTS-u Legionovii Legionowo i Atomu Trefl Malbork nie było spokojnie. Obie ekipy chciały awansować do finału turnieju i zapowiadało się bardzo ciekawe widowisko. Dwie pierwsze odsłony pojedynku padły łupem legionowianek. W trzecim zrobiło się nerwowo, bo gospodynie wygrały bardzo wysoko 25:14. Jednak czwarty set był popisem legionowianek. Wygrały 25:19 i po raz trzeci powalczą o złoty medal Mistrzostw Polski!

Atom Trefl Malbork – LTS Legionovia Legionowo – 1:3 (19:25, 23:25, 25:14, 19:25)

W drugim półfinale KS Pałac Bydgoszcz nie miał trudności z pokonaniem siatkarek z Mielca. Mimo że stracił jednego seta pewnie punktował w pozostałych i to „Pałacanki” ponownie zmierzą się w turnieju z legionowskimi siatkarkami. Tym razem stawką będzie złoty medal!

KS Pałac Bydgoszcz – UKS SMS Szóstka Mielec 3:1 (25:21, 25:16, 20:25, 25:12)