LTS Legionovia Legionowo. Juniorki ponownie lepsze od kadetek (galeria)

lts-lts_47

Walki w "Konopie" nie brakowało (fot. GP/MM)

W sobotnie przedpołudnie młode zespoły LTS-u Legionovii Legionowo zmierzyły się w kolejnym pojedynku I Ligi Juniorek. I tym razem juniorki okazały się lepsze od kadetek, ale pojedynek był bardzo zacięty i emocjonujący.

O ile pierwsze piątkowe spotkanie starsze siatkarki LTS-u Legionovii Legionowo wygrały wyraźnie, tak sobotnia gra była o wiele ciekawsza i bardziej wyrównana.

Urwały seta

Kadetki trenera Dawida Michora już w pierwszym secie zagroziły „Lalkom” kierowanym przez trenera młodziczek, Pawła Kowala. Jednak przy stanie 22:22, stanęły… Nie zdobyły ju w tym secie ani jednego punktu. To chyba podrażniło ich ambicję, bo w kolejnym secie to one dyktowały warunki gry, wygrywając zasłużenie do 18. W trzecim i czwartym secie to juniorki znów okazały się lepsze, ale młodsze nie złożyły broni. Przegrały trzeciego seta do 19, a czwartego do 18. Obie drużyny będą teraz powoli wchodzić w sezon, by ich najwyższa forma przypadała na turnieje o stawkę. A jeszcze czeka ich wyjazd do Barcelony tan turniej siatkarski! Trzy drużyny powalczą w barcelońskim turnieju. To już wkrótce.

LTS Legionovia Legionowo II – LTS Legionovia Legionowo I 1:3 (22:25, 25:18, 25:19, 25:18)

LTS Legionovia Legionowo I: Słotarska, Szczepańska, Drajer, Dąbrowska, Parzydło, Warpechowska, Kańska, Plaga, Woźniak, Rojecka, Skórnóg, Ciejka (L).

LTS Legionovia Legionowo II: Czekalska, Lendzioszek, Roicka, Krogulska, Dolecka, Pękała, Partyka, Tylska, Gliwa, Orzoł, Dąbrowska (L), Makowska (L).