LTS Legionovia Legionowo. Juniorki pokonały MOS

lts-moswola

Trener Wojciech Lalek tłumaczy swoim dziewczętom, co należy poprawić w swojej grze (fot. LTS)

Podopieczne trenera Wojciecha Lalka rozegrały kolejne spotkanie w I Lidze Juniorek. We własnej hali w czwartkowe popołudnie spotkały się z UMKS-em MOS Wola Warszawa.

Legionowskie siatkarki tylko w drugiej partii miały problem z rywalem ze stolicy. Ambitnie grające zawodniczki z warszawskiej Woli wygrały seta, przedłużając swoje nadzieje na zwycięstwo w tym spotkaniu.

Wzięły się do roboty

Na pewno słowa trenera w przerwie po drugim secie podziałały mobilizująco na zawodniczki z Legionowa. Te poprawiły swoją grę. Szczególnie w secie numer trzy, gdzie rozbiły rywalki do 13. Czwarta odsłona pojedynku zakończyła się wynikiem identycznym jak w inauguracyjnym secie. Legionowianki wygrały całe spotkanie 3:1. LTS zajmuje 1 miejsce w ligowej tabeli z 23 punktami.

LTS Legionovia Legionowo – UMKS MOS Wola Warszawa 3:1 (25:19, 23:25, 25:13, 25:19)

LTS Legionovia Legionowo: Zakościelna, Salomonik, Sobolewska, Kowalska, Montowska, Skowron, Pilatowicz, Sochaczewska, Omelaniuk, Niderla, Krośkiewicz, Trzeciak (l), Maziopa (l).