LTS Legionovia Legionowo. Juniorki wygrywają z Węgrowem (galeria)

lts-nike_34

LTS wygrał pewnie 3:1 (fot. GP/MM)

Juniorki LTS-u Legionovii Legionowo podejmowały przy Zakopiańskiej Nike Węgrów. Siatkarki legionowskiego klubu, prowadzone przez Pawła Kowala, wygrały 3:1.

Pierwszy set to demolka rywalek. Tak samo wyglądało to w drugiej odsłonie pojedynku. Zawodniczki z Węgrowa nie były wstanie dorównać legionowskiej potędze. Zdobycie zaledwie 20 punktów przez Nike całkowicie oddaje panowanie LTS-u na parkiecie.

A jednak wyrwały seta

Legionowianki nie zakończyły spotkania w trzech setach. Ambitne rywalki wykorzystały fakt, że miejscowe siatkarki zdecydowanie zaniżyły loty i wyszarpały miejscowym seta. To poważnie rozsierdziło mistrzowską drużynę. Legionowianki w czwartym secie wygrały do 10.

Trenerowi juniorek, Wojciechowi Lalkowi, życzę szybkiego powrotu do zdrowia i następnych mistrzowskich tytułów!!!

LTS Legionovia Legionowo – Nike Węgrów 3:1 (25:8, 25:12, 21:25, 25:10)

LTS Legionovia Legionowo I: Słotarska, Szczepańska, Drajer, Skórnóg, Dąbrowska, Parzydło, Warpechowska, Kańska,  Plaga, Woźniak, Rojecka, Ciejka (L).