LTS Legionovia Legionowo. Kadetki nie dały szans ESPES Sparcie Warszawa

LTS-Sparta kadetki

Kadetki LTS-u wygrały spotkanie ze Spartą (fot. LTS)

W sobotnie przedpołudnie na „Piaskach” kadetki trenowane przez Dawida Michora gościły na swoim parkiecie ESPES Spartę Warszawa. Jak poradziły sobie „Michorki” z „Bandziorami” ze stolicy?

Niespełna godzinę trwający pojedynek nie dostarczył większych emocji. Legionowskie siatkarki poradziły sobie nadzwyczaj łatwo.

Raz, dwa, trzy i po meczu

„Michorki” w pierwszym secie pozwoliły rywalkom, by te remisowały 10:10. Potem już bardziej skoncentrowane wygrały pierwszego seta do 18. Z każdym kolejnym setem było… jeszcze łatwiej. Od początku kolejnej partii siatkarki z Legionowa wypracowywały sobie przewagę i pewnie wygrały 25:14. Demolka nastąpiła w ostatnim secie. Tu LTS wygrał aż 25:7 i całe spotkanie 3:0. W tabeli 1 Ligi Kadetek na prowadzeniu… LTS z czterema wygranymi spotkania i jednym straconym setem z NIKE Ostrołęka.

LTS Legionovia Legionowo – ESPES Sparta Warszawa 3:0 (25:18, 25:14, 25:7)

LTS Legionovia Legionowo: Czekalska, Słotarska, Roicka, Krogulska, Pękala, Partyka, Warpechowska, Kańska, Gliwa, Rogalska, Dutkowska (L), Karczmarczyk (L).