LTS Legionovia Legionowo. Kadetki walczyły w 1 Lidze Juniorek

LTSII-Sparta

Kadetki LTS-u uległy na swoim parkiecie Sparcie w 1 Lidze Juniorek (fot. LTS)

W niedzielę, późnym popołudniem, w hali szkoły na „Piaskach” LTS Legionovia Legionowo II podejmował ESPES Spartę Warszawa. Mecz odbył się w ramach 1 Ligi Juniorek.

Dzień wcześniej kadetki rywalizowały ze Spartą w 1 Lidze Kadetek, nie dając żadnych szans rywalkom. Spotkanie w 1 Lidze Juniorek ze „starszą” drużyną Sparty był zacięty, ale nie zakończył się po myśli trenera Dawida Michora.

Niezły początek, potem lepsze liderki

Liderujące w tabeli rozgrywek siatkarki z Warszawy musiały w pierwszym secie uznać wyższość legionowianek, które wygrały 25:20. Niestety kolejne sety to już dominacja przyjezdnych, które musiały jednak sporo się napracować, by wywieźć z Legionowa punkty. Kadetki trenera Michora dzielnie sobie poczynały, walczyły o każdy punkt, ale w końcowym rozrachunku to Sparta wygrała 3:1.

LTS Legionovia Legionowo II – ESPES Sparta Warszawa 1:3 (25:20, 20:25, 22:25, 20:25)

LTS Legionovia Legionowo: Roicka, Krogulska, Pękala, Partyka, Warpechowska, Kańska, Gliwa, Rogalska, Dutkowska (L), Karczmarczyk (L).