LTS Legionovia Legionowo. Lepsza gra w Lidze Juniorek

lts-sms_26

LTS Legionovia Legionowo (fot. arch. GP/MM)

Kadetki LTS-u Legionovii Legionowo podejmowały we własnej hali ESPES Sparta Warszawa. Było to spotkanie w I Lidze Juniorek. Po nieco słabszych występach „Michorki” postawiły się rywalkom z Warszawy.

Szczególnie w dwóch pierwszych setach legionowianki bardzo dobrze zaprezentowały się na tle „Bielańskich Bandziorów”. Szczególnie w drugim secie, gdzie podopieczne Dawida Michora walczyły jak równy z równym, przegrywając 23:25.

Trenują, szlifują formę

Jak wiadomo, kadetki w Lidze Juniorek szlifują formę, która ma zaprocentować w I Lidze kadetek i w obronie Mistrzostwa Polski w tej kategorii wiekowej. Takie spotkania to dobre przetarcie przed najważniejszymi spotkaniami kadetek. A te powolutku zbliżają się. Wracając do spotkania ze Spartankami, te w trzecim secie zagrały zdecydowanie lepiej i wygrały seta 25:13.

LTS Legionovia II Legionowo – ESPES Sparta Warszawa 0:3 (20:25, 23:25, 13:25)

LTS Legionovia II Legionowo: Ciejka, Rojecka, Wałek, Piłatowicz, Misztal, Parzydło, Warpechowska, Rogalska, Woźniak, Sikora, Dąbrowska, Mituniewicz.