LTS Legionovia Legionowo. „Michorki” zwycięskie w I Lidze Juniorek!

LTSII-MOS jun

Kadetki LTS-u (fot. LTS)

Po raz 12. w tym sezonie zaprezentowały się kadetki LTS-u Legionovii Legionowo w I Lidze Juniorek. Podopieczne trenera Dawida Michora zmierzyły się z odwiecznym rywalem UMKS-em MOS Wola Warszawa. Mecz odbył się w zespole szkół na „Piaskach”.

Legionowianki zaczęły spotkanie z wysokiego „C”. W dwóch pierwszych setach legionowianki pewnie wygrywały w stosunku 25:18.

Trzeci set dla warszawianek, całe spotkanie dla LTS-u

Przyjezdne siatkarki trenowane przez Janusza Patriaka nie zamierzały zakończyć spotkania w trzech setach. To one lepiej zagrały w tej odsłonie gry, wygrywając 25:17. Zapowiadało to jeszcze emocje w tym spotkaniu. Legionowianki jednak podrażnione przegraną, wzięły się za grę i nie pozwoliły rywalkom doprowadzić do tie-breaka. Wygrały czwartą odsłonę meczu 25:21 i całe spotkanie 3:1.

LTS Legionovia Legionowo II – UMKS MOS Wola Warszawa I 3:1 (25:18, 25:18, 17:25, 25:21)

LTS Legionovia Legionowo: Lendzioszek, Słotarska, Roicka, Krogulska, Partyka, Pękala, Warpechowska, Gliwa, Rogalska, Woźniak, Orzoł, Świderska, Makowska (L), Karczmarczyk (L).