LTS Legionovia Legionowo. Odrobiły 12 punktów z nawiązką! (galeria)

lts-volley_03

Odrobiły straty z nawiązką! (fot. GP/MM)

W pierwszym spotkaniu barażowym o możliwość gry w Mistrzostwach Mazowsza Juniorek LTS Legionovia Legionowo przegrała z Volleyem 0:3 i żeby myśleć o zagraniu w mistrzostwach w Płocku, nie dość, że musiały wygrać 3:0 to jeszcze odrobić dwunastopunktową stratę. Kadetki trenowane przez Dawida Michora powalczyły, bo nie miały nic do stracenia.

W pierwszym secie walka była bardzo zacięta. Jednak w końcówce lepiej poradziły sobie legionowianki i wyszły na prowadzenie 1:0, odrabiając trzy punkty z dwunastu. W drugiej odsłonie pojedynku zagrały jeszcze lepiej. Dzięki dobrej grze odrobiły kolejne oczka. Tym razem wygrały seta 25:17. Nastroje po dwóch setach były bardzo bojowe. Wszakże do awansu na mistrzostwo pozostało… wygrać trzeciego seta, ponieważ legionowianki miały na swoim koncie odrobione już jedenaście punktów. Wygrana dwoma punktami w trzeciej partii pozwalała na awans!

Rozbiły rywalki

Płocczanki, chyba straciły całkowicie koncentrację, bo w trzeciej osłonie gry nie były w stanie powalczyć o korzystny wynik. LTS włączył drugi, jak nie trzeci bieg i pewnie wygrał seta 25:13! Straty odrobione z nawiązką. W dwumeczu legionowianki wygrały w małych punktach 140:129. Drużyna z Płocka i tak wystąpi w finałach Mazowsza. W nich zagrają następujące drużyny:  LTS Legionovia Legionowo, ESPES Sparta Warszawa, LTS Legionovia Legionowo II, MOS Wola Warszawa, Volley Płock i Ósemka Siedlce. Mrozy już czekają na uczestniczki turnieju, który ma swój początek w środę.

LTS Legionovia Legionovia II – MUKS Volley Płock, 3:0 (25:22, 25:17, 25:13)

LTS Legionovia Legionowo: Ciejka (kpt.), Rojecka, Szczepańska, Piłatowicz, Dąbrowska, Parzydło, Warpechowska, Rogalska, Woźniak, Misztal, Karczmarczyk (l), Mituniewicz (l).