LTS Legionovia Legionowo. Po(serwowały) (galeria)

lts-nosir_12

Pewne wygrane młodziczek w 2. Lidze Kadetek (fot. GP/MM)

Młodziczki trenera Pawła Kowala zmierzyły się z NOSiR-em Nowy Dwór Mazowiecki. Mecz ten odbył się w ramach II Ligi Kadetek w Grupie C. Co wydarzyło się na parkiecie w hali szkoły na Piaskach we wtorkowe popołudnie?

Spotkanie  miało dosyć jednostronny przebieg. Siatkarki legionowskiego w 50 minut uporały się z rywalkami zza przysłowiowej miedzy.

Szybkie 3:0

Tak naprawdę o zwycięstwie zadecydował słaby odbiór siatkarek przyjezdnych. Mocno skoncentrowane legionowianki na swoim serwisie serwowały niezwykle skutecznie, robiąc różnicę. W tym przodowała Hanna Tylska, Aleksandra Cieślik, czy Julia Papszun, która pokazywała swoje atomowe ataki, które przeważnie znajdowały cel w polu nowodworzanek. Szczególnie drugi set w wykonaniu legionowianek był bardzo udany, bo zakończony wygraną do 5. W trzeciej partii spotkanie wyrównało się, jednak nie na tyle, by przyjezdne wyrwały gospodyniom seta. Ostatni set zakończył się wygraną miejscowych 25:21. Młodziczki LTS-u mają już na koncie trzy wygrane w 2. Lidze Kadetek!

LTS Legionovia Legionowo – NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 3:0 (25:13, 25:5, 25:21)

LTS Legionovia Legionowo: Dąbrowska, Sobalska, Tylska, Papszun, Cieślik, Dolecka, Ciejka (L), Łagida, Jagodzińska, Przybysz, Polak (L).