LTS Legionovia Legionowo. W Warszawie planowo

LTS -espes

Legionowianki z 11 zwycięstwem na koncie (fot. LTS)

Wczoraj do Warszawy udały się kadetki LTS-u Legionowo, by rozegrać już jedenaste spotkanie w I Lidze Kadetek. Tym razem przeciwnikiem była drużyna ESPES Sparta Warszawa.

W pierwszym spotkaniu w Legionowie bezapelacyjnie lepsze były „Michorki”. Z resztą drużyna ich przeciwniczek to ostatnia ekipa tegorocznego sezonu w rozgrywkach kadetek. Do tej pory jeszcze nie wygrały seta.

Planowe 3:0

Nie mogło być inaczej. Każdy inny wynik niż 3:0 byłby na pewno sensacją. Podopieczne trenera Dawida Michora wygrały gładko 3:0 i mają na koncie 11 zwycięstw, 32 punkty, 33 wygrane sety i 5 straconych. Mecz na warszawskich Bielanach trwał niespełna godzinę, a rywalki zgromadziły na swoim koncie 41 punktów.

ESPES Sparta Warszawa – LTS Legionovia Legionowo 0:3 (12:25, 17:25, 12:25)

LTS Legionovia Legionowo: Lendzioszek, Słotarska, Roicka, Krogulska, Partyka, Pękala, Warpechowska, Gliwa, Rogalska, Woźniak, Orzoł, Świderska, Makowska (L), Karczmarczyk (L).