LTS Legionovia Legionowo. Wygrana kadetek w Lidze Juniorek

lts-uks_24

LTS Legionovia Legionowo - kadetki w I Lidze Juniorek (fot. arch. GP/MM)

Bardzo dobre spotkanie rozegrały kadetki LTS-u Legionovii Legionowo w 1 Lidze Juniorek. Podopieczne trenera Dawida Michora podejmowały na własnym parkiecie Esperanto Warszawa.

Młode zawodniczki LTS-u Legionovii Legionowo z meczu na mecz spisują się coraz lepiej. Z Esperanto wygrały pierwszego seta 25:19. W drugim warszawianki w końcówce okazały się lepsze i doprowadziły do remisu w setach. Dlatego też kolejne partie zapowiadały się interesująco.

Wygrały i awansowały na trzeci miejsce w tabeli

Legionowianki postarały się, by mecz nie trwał już zbyt długo. W dwóch kolejnych setach pokazały się z dobrej strony i pewnie wygrały dwa kolejne sety. Dzięki temu awansowały na trzecie miejsce w pierwszoligowej tabeli juniorek. Kolejne spotkanie „Michorki” zagrają 8 grudnia w Płocku z miejscowym Volleyem.

LTS Legionovia Legionowo – Esperanto Warszawa 3:1 (25:19, 23:25, 25:18, 25:22)

LTS Legionovia Legionowo: Ciejka, Rojecka, Dąbrowska, Wałek, Misztal, Piłatowicz, Parzydło, Warpechowska, Woźniak,  Sikora,  Rogalska, Kaczmarczyk (l), Mituniewicz (l).