LTS Legionovia. „Miętówki” przeszły przez rundę jak tajfun

lts-polonez_17

Wygrały II ligę, czekają na rywalki (fot. GP/MM)

Sześć spotkań, sześć zwycięstw, dziesięć punktów i… żadnego straconego seta. tak zaprezentowały się młodziczki Aleksandra Miętka w II Lidze Kadetek w Grupie C.

W ostatnim spotkaniu w Warszawie podopieczne trenera Miętka, poprowadził trener Dawid Michor. Młodziczki zaś odwdzięczyły mu się pewno wygraną 3:0. Mecz miał jednostronny pojedynek, a legionowianki w każdym secie wygrywały pewnie, bez obaw o końcowy rezultat.

Trudno nie pochwalić młodego legionowskiego zespołu, który spisał się rewelacyjnie w tej fazie rozgrywek. „Miętówki” na tym etapie rozgrywek nie przegrały seta. W pokonanym polu zostawiły drużyny UKS Polonez Wyszków, który zajął drugą lokatę w grupie, UKS Pułaski Warszawa (trzecia lokata) i MKS Olimp Mińsk Mazowiecki (czwarte miejsce). Do rozgrywek nie przystąpił zespół KS Torstar Kobyłka.

UKS Pułaski Warszawa – LTS Legionovia Legionowo 0:3 (13:25, 16:25, 20:25)

Teraz z czterech drugich lig zwycięzcy czekają na losowanie. Za przeciwnika będą mięć drugi zespół, pomijając drugi zespół ze swojej grupy. Wygrani w dwumeczu wejdą do finału II lig.