LTS Legionovia. Kadetki z drugim zwycięstwem

lts-atena-kadetki_51

Kadetki LTS-u wygrały w II Lidze Juniorek (fot. arch. GP/MM)

Kolejna wygrana kadetek w II lidze juniorek! Podopieczne Dawida Michora odprawiły PLAS Warszawa w szybkich trzech setach.

Do składu po kontuzji wróciła Aleksandra Rojewska. Chorą Weronikę Trzeciak zastąpiła Wiktoria Grzegorzewska. Od początku pojedynku było widać, że siatkarki LTS-u są zdecydowanie lepsze od swych rywalek ze stolicy. Pierwsze sety były swoistym nokautem, po których nikt nie powinien się już podnieść. Terminologia bokserska idealnie pasuje do tego, co działo się w pierwszych dwóch króciutkich setach. PLAS uzbierał w nich… 19 oczek, czyli o jeden mniej niż w secie numer trzy, gdzie legionowianki pozwoliły na więcej warszawiankom. W pierwszym secie znów znakomicie serwowała Paulina Sobolewska, której piekielnie mocne zagrywki przeważnie kończyły się asem lub złym przyjęciem PLAS-u. Tylko w trzecim secie LTS zagrał zdecydowanie gorzej, ale i tak wygrał pewnie partię 25:20.

LTS Legionovia Legionowo – PLAS Warszawa 3:0 (25:9, 25:10, 25:20)

Skład LTS-u Legionovia: Milena Montowska, Michalina Sochaczewska, Paulina Sobolewska (k), Julia Ciejka, Emilia Sikora, Aleksandra Rojecka, Wiktoria Grzegorzewska (k) , Zofia Parzydło, Sandra Szczepańska, Julia Wałek, Paulina Kosewska (k), Katarzyna Piłatowicz, Julia Kuźmińska, Natalia Dąbrowska.