Młoda Liga Kobiet. LTS walczył w Policach… skutecznie!

W 6. kolejce Młodej Ligi Kobiet zespół SK bank Legionovia udał się na ważny mecz do Polic z tamtejszym Chemikiem. Po bardzo dobrym spotkaniu legionowianki wygrały 3:1 i awansowały na drugie miejsce w tabeli!

Tylko w drugim secie gospodynie okazały się lepsze od legionowskiej drużyny. Na parkiecie w Policach zdecydowanie lepsza była drużyna z Legionowa. Jeszcze w trzecim secie policzanki starały się przechylić rywalizację na swoją korzyść, lecz w końcówce partii więcej krwi zachowały przyjezdne i rzutem na taśmę wygrały seta do 23. Czwarty set to już całkowita dominacja SK banku Legionovia. Ten set pokazał klasę zespołu, który będzie walczył o drugą lokatę w rozgrywkach. Atom Trefl Sopot wydaje się poza konkurencją.