LTS Legionovia. Kadetki lepsze od juniorek Lidera Radom!

lts-atena-kadetki_53

Kadetki LTS-u (fot. arch. GP/MM)

Po sobotnim zwycięstwie w I Lidze Wojewódzkiej kadetki LTS-u Legionovii Legionowo udały się do Radomia na spotkanie II Mazowieckiej Ligi Juniorek. Przeciwniczkami były siatkarki Miejskiego Towarzystwa Siatkówki Lider Radom. Jak poradziły sobie podopieczne Dawida Michora?

Trener Michor konsekwentnie stawia na wszystkie swoje zawodniczki. Tak jak w sobotę, tak i w niedzielę skorzystał ze wszystkich swoich podopiecznych. A te nie zawiodły i z Radomia przywiozły cenne zwycięstwo. Można je porównać do wygranej dzień wcześniej z Ateną Warszawa. Oba spotkania miały bardzo podobny przebieg. Legionowskie siatkarki nie pozostawiły złudzeń rywalkom i pewnie wygrały 3:0. Pierwsze dwa sety bez jakiejś wielkiej historii. LTS rozbił przeciwniczki do 12 i 8 punktów. W trzecim secie trener Michor do gry desygnował zmienniczki, które tylko do stanu 7:7 nie mogły odskoczyć radomiankom. Ale – co się odwlecze, to nie uciecze – brzmi przysłowie. I tak było w secie numer 3, wygranym ostatecznie przez przyjezdne do 15.

MTS Lider Radom – LTS Legionovia Legionowo 0:3 (12:25, 8:25, 15:25)

LTS Legionovia Legionowo: Michalina Sochaczewska – 13, Emilia Sikora – 8, Julia Wałek – 8,  Sandra Szczepańska – 7,  Paulina Sobolewska – 7, Zofia Parzydło – 6, Milena Montowska – 3, Katarzyna Piłatowicz – 3, Julia Ciejka – ,Paulina Kosewska (l) – 1,  Weronika Trzeciak (l).