LTS Legionovia. Juniorki rozbiły siatkarki zza miedzy

lts-atena_61

Juniorki LTS-u rozbiły kolejnego rywala (fot. arch. GP/MM)

W Nowym Dworze Mazowieckim juniorki LTS-u Legionovii Legionowo zmierzyły się z miejscowym NOSiR-em. Spotkanie miało jednostronny przebieg. Podopieczne Wojciecha Lalka zmiażdżyły przeciwniczki!

Co można napisać o spotkaniu, gdy jedna drużyna gromadzi w trzech partiach zaledwie 25 punktów? Tyle oczek uzbierały w piątkowym meczu juniorki z Nowego Dworu Mazowieckiego, które podejmowały mistrzynie Polski z Legionowa. To była walka Dawida z Goliatem, ale tym razem to mocniejszy, perfekcyjny i świetnie usposobiony zespół wygrał potyczkę bezapelacyjnie i w pięknym stylu.

Gładkie 3:0 do 11, 8 i  6!

Gospodynie starały się, walczyły, ale nie były w stanie przeciwstawić się znakomicie dysponowanym zawodniczkom LTS-u. Początek spotkania był wyrównany. Przy stanie 8:7 trener Lalek wziął czas i… od tego momentu legionowskie siatkarki wrzuciły drugi, nie! trzeci lub czwarty bieg i odjechały rywalkom, pokazując zgromadzonym kibicom wspaniałą siatkówkę. Set wygrany do 11 mówi sam za siebie. To co się wydarzyło w drugim było niesamowite. A to za sprawą Katarzyny Salomonik, która przy stanie 3:4 (tak, tak nowodworzanki prowadziły w drugim secie!) weszła na zagrywkę. Z 3:4 zrobiło się 20:4!!! Cały set legionowianki wygrały 25:8. W ostatniej partii LTS zagrał jeszcze lepiej. Pozwolił rywalkom na zdobycie zaledwie sześciu oczek.

NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki – LTS Legionovia Legionowo 0:3 (11:25, 8:25, 6:25)

LTS: Alicja Grabka,  Natalia Nowak (k), Aleksandra Rasińska, Julia Skowron,  Joanna Wrońska (l), Anna Maziopa (l), Milena Paszyńska, Monika Oleszczuk, Aleksandra Omelaniuk, Katarzyna Salamonik,  Adrianna Wysocka, Barbara Zakościelna, Magda Dąbrowska, Kasia Jędrzejewska.