SK Bank Legionovia Legionowo znów zwycięski w Młodej Orlen Lidze

Młoda SK Bank Legionovia Legionowo

Młode zawodniczki SK Bank Legionovii Legionowo zwyciężyły z Budowlanymi Łódź w setach 3:1

Legionowianki po raz 5 z rzędu wygrywają swoje spotkanie z Młodej Orlen Lidze deklasując rywalki z Łodzi. Zawodniczki zdominowały całe spotkanie w hali Zespołu Szkół nr 1 w Legionowie i przegrały jedynie jednego seta z Budowlanymi. Siatkarki Legionovii wygrywały pierwszego seta 25:21, drugiego, 28:26, trzeciego niestety musiały oddać rywalkom, przegrywając 21:25, lecz w decydującym o zwycięstwie w poniedziałkowym spotkaniu wygrały 25:23.

Na obecną chwilę reprezentantki Legionowa prowadzą w lidze z dorobkiem 12 punktów i mają przewagę 6 punktów nad wiceliderem z Łodzi. Następne spotkanie w Młodej Orlen Lidze SK Bank Legionovia Legionowo rozegra na wyjeździe z KS Developres Rzeszów 29 listopada.