Sk bank Legionovia. Towarzysko w Wieliczce

Po kilku tygodniach ciężkich treningów legionowskie siatkarki wybrały się do Wieliczki na towarzyski turniej o Solną Piłkę. W dwudniowym turnieju przeciwniczkami ekipy Ettore Guidettiego były: AGH Kraków, gospodynie WTS Solna i KS Developres Rzeszów.

W spotkaniach z drużynami z niższych lig legionowskie siatkarki oddały tylko jednego seta gospodyniom turnieju. W pierwszym spotkaniu wygrały zdecydowanie z AGH Kraków 3:0 (25:17, 25:18, 25:18). Bardziej zacięte było drugie spotkanie podopiecznych włoskiego trenera z WTS Solna Wieliczka, gdzie legionowianki przegrały pierwszą partię do 24. Kolejne sety były równie zacięte, ale końcówki należały do Sk banku. Drużyna z Legionowa wygrała 3:1 (26:24, 23:25, 19:25, 25:27).

Niedzielne spotkanie z KS Developres Rzeszów miało rozstrzygnąć, która drużyna Orlen Ligi wygra cały turniej. Mecz miał bardo zacięty przebieg, a o zwycięstwie zadecydował tie-break. Sk bank Legionovia ostatecznie pokonała rzeszowską drużynę 3:2 (26:24, 19:25, 21:25, 15:7) zdobywając Solną Piłkę.