Sport szkolny. Triumfy Szkoły Podstawowej w Łajskach w unihokeju

drużyny-w-unihokej-Łajski

Drużyna Szkoły Podstawowej w Łajskach z trenerami (fot. czytelnik)

Bardzo dobra passa reprezentacji Szkoły Podstawowej im. Stanisława Moniuszki w Łajskach w powiatowych zawodach w unihokeja. Drużyny we wszystkich kategoriach uplasowały się na podium.
W kategoriach dzieci czyli uczniów z klas 4-6, podczas zawodów rozgrywanych w Legionowie, 3. miejsce zajęli chłopcy, a na najwyższym stopniu podium stanęły dziewczynki, zajmując 1. Miejsce w turnieju.

W kategoriach młodzieży (klasy 7/8/3gim) w turniejach, które zostały rozegrane w Wieliszewie 2. miejsce wywalczyły dziewczyny oraz 1. miejsce – chłopcy.

Na szczeblu powiatowym te cztery drużyny doznały jedynie jednej porażki w finale dziewcząt starszych oraz trzech remisów w zawodach chłopców młodszych. Pozostałe spotkania zakończyły się zwycięstwem naszych uczniów. Jest to najlepszy wynik w historii szkoły.

Należy również dodać, że najstarsza reprezentacja chłopców, już szósty raz z rzędu sięgnęła po tytuł Mistrza Powiatu Legionowskiego w Unihokeju.