LTS Legionovia Legionowo. Węgrów pokonany!

nike-lts

LTS Legionovia Legionowo (fot. LTS)

Do Węgrowa udały się siatkarki LTS-u Legionovii Legionowo na kolejne spotkania 2 Ligi Kobiet. Tym razem podopieczne trenera Wojciecha Lalka zmierzyły się ze spadkowiczem z zaplecza Ligi Siatkówki Kobiet, Nike Węgrów.

W Węgrowie kibice oglądali bardzo emocjonujące spotkanie. Te trwało blisko godzinę i czterdzieści minut. Siatkarki obu zespołów musiały grać o zwycięstwo pięć setów!!!

Swoją wyższość udowodniły w tie-breaku!

„Lalki” zaczęły fatalnie, bo pierwszego seta przegrały 25:10. Zanosiło się na nokaut. Spadkowicz z pierwszej ligi nie poszedł za ciosem, bo legionowianki wygrały dwa kolejne sety i były bliższej wygranej w całym spotkaniu. Węgrowianki powtórzyły wynik z pierwszego seta i rozbiły legionowianki do 10. O zwycięstwie miał zadecydować piąty set. W nim lepszy okazał się legionowski zespół, który wygrał seta 15:13!

Nike Węgrów – LTS Legionovia Legionowo 2:3 (25:10, 20:25, 19:25, 25:10, 13:15)

LTS Legionovia Legionowo: Niderla, Orlicka, Wałek, Omelianiuk, Dąbrowska, Parzydło, Montowska, Sochaczewska, Rojecka, Hamuda, Ciejka (L), Trzeciak (L).